Sa željom da motiviramo naše najaktivnije članove, pokrovitelje i suradnike, dodjelom zahvalnica na godišnjoj skupštini zahvalili smo se svima koji su doprinijeli radu našeg društva. Bez njihove podrške, entuzijazma i angažmana ne bismo bili tu gdje jesmo.

Posebno smo ponosni na naše najaktivnije članove koji su svojim radom i trudom doprinijeli razvoju našeg DVD-a. Zahvalnicu za rad u 2022. tako su dobili naši vatrogasci Maja Drobac, Aleksandar Šakić, Dario Tomić i Denis Gaščić.

Maja Drobac

Denis Gaščić

Aleksandar Šakić

Dario Tomić

Zahvalnicama smo odali priznanje i pojedincima te organizacijama koje su u 2022. podržavale naš rad: Prirodoslovnoj školi Prelog, Osnovnoj školi Rapska, Vijeću gradske četvrti Trnje, Državnoj intervencijskoj postrojbi civilne zaštite Zagreb, Zagrebačkom holdingu d.o.o.- Podružnici Čistoća, Gradskom uredu za mjesnu, civilnu zaštitu i sigurnost, Vatrogasnoj postaji Žitnjak, Predsjedniku vatrogasnog vijeća JVP-a Grada Zagreba Mislavu Šajatoviću Šubi, DVD-ovima Zapad, Resnik – Zagreb, Dubrava, Črnomerec, Trešnjevka i Sesvetski Kraljevec, Radioklubu Tehničar te tvrkama AGRO-DOM i Ergotehnika.

Radio klub Tehničar

Agro-dom d.o.o

DVD Dubrava

Ergo-tehnika